Informacje jak dodać wpis:

Szybkie dodanie wpisu:

Aby błyskawicznie dodać stronę do katalogu przejdź do zakładki dodaj stronę i wpisz adres strony.

Dodanie wpisu poprzez wybór kategorii / podkategorii:

Aby dodać wpis do katalogu należy przejść do strony głównej oraz wybrać kategorię, do której chcemy, aby nasza strona została przypisana.

Kiedy już znajdziemy się w interesującej nas kategorii wybieramy podkategorię lub tworzymy nową, w której chcemy, aby nasz wpis się znalazł.

Po wybraniu podkategorii znajdziemy się w miejscu gdzie będzie wyświetlany wpis naszej strony.

W tym właśnie miejscu należy zasugerować swoją stronę w specjalnym polu, które znajduje się u dołu ekranu: "zasugeruj nową stronę" - wpisz adres strony www a następnie przyciśnij przycisk "wyślij" - zostaniesz teraz przeniesiony do pola edycji opisu Twojej strony, który można jeszcze, (jeśli zachodzi taka potrzeba) zmodyfikować przed ostatecznym dodaniem.

Wpis zostanie dodany do katalogu do 24 godzin roboczych po akceptacji Administratora.

Rejestracja w katalogu (zalecane):

Jeśli chcesz w przyszłości mieć możliwość edycji wpisów w katalogu przed dodaniem strony dokonaj rejestracji: zarejestruj się.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza w ciągu kilku minut otrzymasz od nas e-mail aktywacyjny, aktywuj swoje konto klikając na link w nim umieszczony i zaloguj się na swoje konto.

Po zalogowaniu każdy wpis, który dodasz do katalogu przypisze się do Twojego konta, co zapewni Ci w przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba dowolną jego edycję.

Pamiętaj: Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość późniejszej edycji wpisów!

W naszym katalogu swoją stronę możesz dodać od jednej do trzech rożnych kategorii (w zależności od wybranej opcji wpisu). Jeśli dana kategoria lub podkategoria nie istnieje w katalogu możesz zasugerować, aby Administrator ją uaktywnił - w tym celu należy zaproponować nową kategorię lub podkategorię w polu, które znajduje się u dołu ekranu: "zasugeruj nową..." która pojawi się do 24 godzin roboczych po akceptacji Administratora.

Przed zgłoszeniem strony należy zapoznać się z regulaminem.

Przejdź do zakładki dodaj stronę, aby błyskawicznie dodać swoją stronę do katalogu lub zarejestruj się (zalecane), abyś w przyszłości mógł edytować swoje wpisy.