Nadzieja dla Przyszłości

Nadzieja dla Przyszłości

Fundacja Nadzieja dla Przyszłości istnieje od 2004 r., a jej głównym celem jest promowanie wartości chrześcijańskich poprzez działania edukacyjno-charytatywne i artystyczne. Funkcjonujące w obrębie fundacji wydawnictwo oferuje książki, magazyn (wydawany jako półrocznik), nauczania, e-booki i płyty muzyczne, a także prowadzi księgarnię internetową oraz stacjonarną.
Internetowa i stacjonarna sprzedaż książek, płyt i czasopism o tematyce chrześcijańskiej. Promowanie wartości chrześcijańskich. Promowanie artykułów o treści chrześcijańskiej. Sprzedaż poradników dla kobiet i rodzin.
https://sklep.nadziejadlaprzyszlosci.pl/kategorie/muzyka/sklep. nadziejadlaprzyszlosci. pl/produkt/sound-of-glory-for-kids-superktos-cd/[/url]


Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MojSeanik - najlepsze domowe kino online width=

  MojSeanik - najlepsze domowe kino online

  MojSeansik.pl To najlepsze domowe kino online. Zaskoczy cię ogromny wybór filmów i seriali na dedykowanym super-szybkim odpornym na zgłoszenia DCMA playerze i nasz prosty intuicyjny i lekki layout strony oparty na popularnym skrypcie MiCROMOViE bez rejestracji, logowania, limitów i zupełnie za darmo!

  Data dodania: 20 09 2020 · szczegóły wpisu

 • Filmy width=

  Filmy

  Lubisz wyjątkowe filmy? Masz wątpliwości jaki film wybrać? Pragniesz porad ekspertów? Nie frasuj się, specjalnie dla Ciebie powstał portal filmedy. Na tej stronie www zamieszczane są porady oraz recenzje, które są przygotowane wyjątkowo. Odwiedzający po takiej lekturze wie, który film powinien zobaczyć w kinie, jaki seans będzie dobry na romantyczny wieczór, jakie filmy są dostosowane dla jego dzieci lub młodzieży. Filmedy jest wyjątkowym miejscem, pełnym artykułów stworzone przez znawców. Rzetelny wybór autorów tekstów jest naprawdę rekomendowanym rozwiązaniem. Osoby odwiedzające ten portal online dostają oryginalne porady nieodpłatne. Strona internetowa podbija serca wszystkich osób i jest chętnie odwiedzana przez kinomanów w dowolnym wieku.

  Data dodania: 06 04 2022 · szczegóły wpisu