• Automatyka, robotyka »

  Zakłady Mechaniczne RUFUS oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali: obróbka skrawaniem i mechaniczna. Ponadto wachlarz usług doskonale uzupełnia zadania z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki tj.: projektowanie linii produkcyjnych i i ch produkcja, projektowanie maszyn i urządzeń a także produkcja robotów przemysłowych. Gwarantujemy wysokie zadowolenie oraz najwyższą dokładność wykonywanych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elmonter Oświetlenie - Słupy energetyczne »

  Elmonter to firma z dwudziestoletnim stażem zajmująca się robieniem konstrukcji stalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko słupy energetyczne, ale również oprawy oświetleniowe, słupy z wysięgnikiem i wiele więcej. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość i zadowolenie klientów, dlatego w naszej pracy stosujemy innowacyjne technologie co przekłada się również na bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Realizujemy również indywidualne projekty naszych klientów. Po więcej informacji zapraszamy pod numerem: (63) 274 30 30. słupy energetyczne

  Data dodania: 09 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka dla przemysłu »

  Pneumat System aktywnie współpracuje z firmami branży OZE, dostarczając im m. in. narzędzia, maszyny i elementy. Na szeroką ofertę produktową, na którą zwróciły uwagę biogazownie i inne podmioty odnawialnych źródeł energii składają się: zawory bezpieczeństwa w wielu rozmiarach, zawory kulowe o różnym sterowaniu, elementy złączne z wielu zróżnicowanych materiałów, węże tłoczne i odciągowe czy elementy filtracyjne i sprzęt do przygotowania i uzdatniania sprężonego powietrza tj. kompresory, osuszacze, separatory, zamienniki wkładów filtracyjnych itd. Najważniejszym elementem oferty Pneumat System jest jednak oferta siłowników pneumatycznych dwustronnego i jednostronnego działania. Siłowniki pneumatyczne wykonujemy w przeróżnych konfiguracjach, również realizując indywidualne projekty naszych klientów. Na naszej stronie internetowej klienci mogą sami skonfigurować swój wymarzony siłownik pneumatyczny (zakładka konfiguratora na grupie produktowej). Ponadto oferta zawiera manometry, zawory i elektrozawory, narzędzia, pompy czy inne przydatne sprzęty i akcesoria przemysłowe. Polecamy sprawdzić także nasze usługi świadczone sektorowi B2B m. in. wykonawstwo instalacji pneumatycznych, realizacji audytów efektywności energetycznej czy naprawie pneumatyki. Polecamy!

  Data dodania: 07 04 2020 · szczegóły wpisu »

Automatyka - nowa strona:

W powyższym polu wpisujesz swój adres www.